فیلتر

محصولات برند دونیک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

دونیک موفق ترین و تخصصی ترین برند سازنده تجهیزات و لوازم تنیس روی میز در اروپا می باشد. دونیک برندی آلمانی است ،که کیفیت وتکنولوژی و سرعت در توسعه محصولات پیشرفته در اولویت کار آن قرار دارد. کارلینز شریینر بنیانگذار کمپانی دونیک و فرانک شریینر مدیر عامل این کمپانی هر دو از بازیکنان فعال در بوندس لیگای آلمان بودند.
در سال ۱۹۸۷ بعداز ده سال تاسیس این کمپانی ، میز پینگ پنگ دونیک (DONIC) در مسابقات قهرمانی جهان در دهلی نو به جهانیان معرفی شد. هنگامی که دونیک میزبان رسمی و حامی مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بِرمِن در سال ۲۰۰۶ شد، این موفقیت جهانی را دوباره تکرار کرد.

مایکل اَپیلگِرِن سوئدی، یورگن پرسون سوئدی و نیز اسطوره تکرار نشدنی پینگ پنگ دنیا جان اوه والدنر برای سالها با خانواده دونیک همراه بودند تا در نهایت انگیزه ای برای جوانانی چون دیمیتری اچاروف آلمانی برای پیوستن به خانواده دونیک باشند و با چندین دوره قهرمانی تنیس روی میز مردان اروپا به طور متوالی رکورد بی سابقه ای بزند.

دفتر مرکزی دونیک در وولکلینگون آلمان قرار دارد. محصولات لوازم ورزشی برند DONIC  به بیش از ۸۰ کشور دنیا توزیع می شود.کیفیت تضمین شده و آزمایشات دقیقِ قبل از تولید محصولات پیشرفته دونیک ، رمز موفقیت آنهاست. حدود ۲۵ سال است که بهترین بازیکنان تنیس روی میز جهان به دونیک اعتماد کردند و با آن همراه بودند.

راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 800 راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 800

راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 800

(4 رای) 3.75
راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 700 راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 700

راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 700

(9 رای) 3.22
راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 600 راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 600

راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 600

(2 رای) 3.5
راکت پینگ پنگ دونیک Appelgren LEVEL 500 راکت پینگ پنگ دونیک Appelgren LEVEL 500

راکت پینگ پنگ دونیک Appelgren LEVEL 500

(2 رای) 5
راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 400 راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 400

راکت پینگ پنگ دونیک LEVEL 400

(2 رای) 4